<<  Kurumsal Kimlik  >>

 

ASMAR PETROL; Akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisi olarak hizmet vermektedir.

Tesisisimiz Akaryakıtta opet-sunpet ve lpg de Aygaz - mogaz bayisi olup Konya merkez Karatay ilçesinde istikrarlı hedefler ile faaliyete başlamıştır. hedeflerimizin vazgeçilmez sıralamasındaki ilki siz değerli konuklarımıza vereceğimiz sınırsız hizmetler neticesinde memnuniyetinizdir.

Konya Adana  yolu üzerinde bulunan Asmar Petrol Dinlenme Tesisleri  11.500 m2 alana kurulmuştur.  Tesisimiz 7/24 saat açık olup istasyonumuzda  opet akaryakıt ve opet madeni yağ çeşitleri,  Aygaz - Mogaz lpg  otogaz bulunmaktadır.

Tesisimizde ücretsiz 4000 m2  tır ve kamyon parkı ayrıca yüksek kapasiteli otomobil park alanları hizmete açılmıştır. Tesisimizde Restaurant, market, oto yıkamalar bay ve bayan ayrı mescid ve temiz tuvalet kampanyası ile bay, bayan ve engelli wc ler ile siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

Tesisimizde bir tek gayemiz sosyal sorumluluk şiarıyla siz değerli konuklarımızın memnuniyeti en büyük kazancımızdır.  Tesisimizin Tır ve kamyon parkında lastik tamircisi, berber, sıcak banyo/duş hizmetleri yakında hizmetinizde olacaktır.

MİSYON;

Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel hizmetleri kalıplarından çıkararak daha modern ve çağdaş hizmetler üretmek için, önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş, temiz ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz. Ülkemizde tüketicinin en büyük sorunu kalitesiz akaryakıtı tüketmek zorunda kalması bazı otomotiv servislerinin bunu bir fırsat olarak kabul görüp sahipsiz bir sorundan faydalanarak Rant sağlamasıdır. Kısacası haksız yere vatandaşın mağduriyetidir.

Asmar petrol olarak bu soruna yüzde yüz sahip çıkacağımızı taahhüt edip devamlı olan müşterilerimizin bu tür mağduriyetlerini yalnız bırakmayacağımızı,  sattığımız akaryakıttan kaynaklanan arızaların ve mağduriyetlerin tespiti durumunda firma olarak üstleneceğimizi beyan ve taahhüt ederiz. (sözleşme hükümlerine uygun olarak)

VİZYON;

Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizde kendimizi başarı ile temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek kaliteli hizmet hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. Bu felsefede bize katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.