<<  Otobil / Opet Parocard ve Diğer Avantaj Yüklü Kartlar  >>

 
 

OPET Kart; siz değerli müşterilerimize ücretsiz akaryakıt, kampanyalar ve çok çeşitli aktiviteler sunarak fırsatlarımızdan faydalanmanızı sağlamak ve sizleri daha yakından tanımak amacı ile OPET Petrolcülük tarafından sunulan bir sadakat kartıdır.

OPET Kart'ınız her akaryakıt alışverişinizde size sadece OPET'te akaryakıt alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Paropuan kazandırır.

Ayrıca OPET Kart'ınız Paro özelliği sayesinde tüm Paro Üye İşyerleri'nde de paropuan kazandırır!

       
       
       
 

Yakıt Kart, kurumsal müşterilerin yakıt alımlarında nakit yerine geçen bir karttır. 2006 yılında uygulanmaya başlamıştır.Yakıt Kart ile anlaşmalı kurumlar, OPET ve Sunpet istasyonlarından nakit ödemeden yakıt alışverişi yapıyor, tedarikçilerinin yakıt tüketimlerini kontrol altına alıp, özel finansal şartlardan yararlanma imkanına kavuşuyor.

Yakıtkart, firmalara teknolojik çözümler sunarken, firmaların ERP programları ile entegre çalışıp raporlamaların tek bir ekran üzerinden takip edilebilmelerine olanak sağlamaktadır. Dolayısıyla firma ile yapılan işbirliği, müşteri ve satıcı ilişkisinden öte çözüm ortaklığı düzeyinde olup uzun vadeli iş ilişkileri kurulmaktadır.

       
       
       
 

Yanınızda nakit para taşıma ihtiyacı duymadan yurt içi ve yurtdışında Electron ve Maestro kart kabul eden tüm işyerlerinde alışveriş yapabilir, DenizBank ATM'lerinden ve yurt içindeki diğer bankaların ATM'lerinden nakit çekebilir ve bakiyenizi sorgulayabilir, Yurtdışında Electron veya Maestro amblemi taşıyan herhangi bir ATM'den para çekebilir, DenizBank ATM'lerinden her türlü bireysel bankacılık işlemini yapabilirsiniz.

5 Ay Vade Farksız Ödeme Kolaylığı

       
       
       
 

Başakkart’la çiftçiye gün doğuyor
Başakkart, tarımsal girdi/hizmetleri faizsiz dönem avantajı ile edinebileceğiniz bir banka kartıdır. Tarımsal üretim faaliyetlerinizde ihtiyaç duyacağınız tohum, fide, gübre, zirai ilaç, yem, veterinerlik hizmeti,arıcılık/seracılık/balıkçılık.vb.malzemelerini, traktörünüzün ve diğer mekanizasyon aletlerinizin bakım/onarım/yedek parça giderlerini Başakkart anlaşması olan işyerlerinden 5 aya varan faizsiz dönemlerle edinebilirsiniz.

Mazot ve madeni yağı ise 6 aya varan faizsiz dönemler ile Başakkart anlaşması olan akaryakıt istasyonlarından edinebilirsiniz. Başakkart ile ilişkilendirilen kredi limitinin tamamı ile girdi/hizmet satın alabilirsiniz. Faizsiz dönem avantajı, üretim faaliyetlerinizdeki faiz yükünüzü azaltacaktır. Faizsiz dönemlerin sonunda geri ödeyemediğiniz tutarlar, kredi hesabınıza aktarılmakta ve aktarma tarihinden itibaren faize tabi tutulmaktadır. Bankanın ATM ve Şubelerinden nakit çekebilirsiniz. Başakkart ile ilişkilendirilerek kullanacağınız tarımsal kredi hesabınıza 24 aya kadar vade verilebilmektedir. Başakkart’ın kart ücreti bulunmamaktadır. Hesap özetleriniz 3 aylık periyotlarla sizlere ulaştırılacaktır.

       
 
 

Şekerbank'tan çiftçilerimize özel Hasat Kart!

Hasat Kart ile üretiminize destek, kesenize bereket, hayatınıza büyük kolaylık geliyor.İlaç, mazot, gübre, tohum ve fide gibi tarımsal ihtiyaçlarınızı şimdi alın, hasat zamanında faizsiz ödeyin. Hasat Kart Üye İşyerlerinin sizlere sunduğu avantajlardan yararlanın.

Hasat Kart ile yaptığınız harcamaları yine hasat zamanına göre belirleyeceğiniz vadede hatta vadeden önce kısmen ya da tamamen ara dönemlerde ödeyin. Anlaşmalı tedarikçi firmalardan tarımsal girdi ihtiyaçlarınız için Bankamız ve diğer tüm Bankaların POS cihazlarından ise alışverişleriniz için kullanıp, PTT Şubelerinden borçlarınızı ödeyin.

   
   
   
• İmece Kart sahibine öncelikle Bankamızca Tarımsal Kredi tahsis edilir. İmece Kart ile Bankamız İmece Kart anlaşmalı üye işyerlerinden yapılacak tarımsal girdi alışverişlerinde üreticilere faizsiz dönemli alışveriş imkanı sağlar.
• İmece Kart'ın sunduğu esnek vade yapısı sayesinde, karta bağlı tarımsal kredinin vadesi hasat dönemine uygun olacak şekilde azami bir yıl olarak belirlenebilir.
• Alışveriş tutarının faizsiz dönem içerisinde veya faizsiz dönemin bitiminde ödenmesi halinde faiz uygulanmaz. (Faizsiz dönem süresi, yapılan işyeri anlaşmasına göre farklı ürünlerde değişiklik gösterebilir.)
• Alışveriş tutarı, kart sahibine tahsis edilmiş olan İmece Kart kredisinden karşılanır.
• Puan avantajı sağlayan İmece Kart anlaşmalı ve puan avantajı sağlayan üye işyerlerinden yapılacak mazot dışındaki alışverişlerde, işlem tutarları üzerinden İmece Puan kazanma fırsatı sağlar. Kazanılan bu puanlar yine İmece Kart anlaşmalı üye işyerlerinde yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.
• İmece Kart ile tüm Şubelerimizden 3 ay faizsiz dönem ve hasatta geri ödeme avantajıyla Tarsim sigortası yapılabilir.
   
   
   

Tohum Kart çiftçiler ve tarım/hayvancılık işletmelerinin günlük alımlarını finanse etmek, nakit akışlarını hasat dönemleri ile uyumlu hale getirmek için çıkartılmış özel bir ticari kredi kartıdır. Kartla yapılan işlemlerde vade imkanı sunar. Yurtiçinde işletme giderleri ile alakalı işlemler için tüm VISA ve Mastercard logolu iş yerlerinde geçerlidir. Üye iş yeri şartı olmadan, tek çekim olarak yapılan işlemlerin, işlem yapıldığı anda taksitli ve/veya ileri vadeli ödemeli şeklinde vadelendirilmesini sağlar. İşletme niteliği ile alakalı olarak 2,3,4,6,12 aylık dönemlerde ekstre gönderim periyodu belirlenebilmektedir.