<<  Ürünler  >>

 

Ultra Force 95: Opet’in benzinli yakıtları arasında en ekonomik benzinidir. Opet Ultra Force 95 hem yakıttan performans alınmasını hem de tasarruf edilmesini sağlar.

Özellikleri: Üstün kalite ve yüksek performans sağlar, Düşük tüketim ile daha fazla kilometre yaptırır.Motoru temizler, ömrü uzatır. Çevreyi korur. Tüm benzinli araçlar için uygundur. İlk kullanımınızdan itibaren yakıt tasarrufu etmenize yardımcı olur. Performansınızı arttırır.

Motorin Ultra Force Eurodiesel: Ultra Force Eurodiesel, daha fazla performans alınabilmesi için normal dizellere göre motoru daha iyi temizler. Geliştirilen içeriği sayesinde daha az yakıtla daha fazla kilometre yapılmasını sağlar.

Özellikleri: Tüm diesel araçlar için uygundur. Üstün kalite ve yüksek performans sağlar. Düşük tüketim ile daha fazla kilometre yaptırır. Motoru temizler, ömrü uzatır. Çevreyi korur.

   

Motorin Eco Force Eurodiesel: Tortu ve kurum birikimini önleyerek motoru temiz tutar. Motor ömrünü uzatır ve daha fazla performans alınmasını sağlar. Geliştirilen içeriği sayesinde yapılan her kilometrede daha az yakıt tüketimini sağlar.

Özellikleri: Opet’in en ekolojik  ürünüdür. Çevreyi korur. Tüm araçlar için uygundur. Opet’in en ekonomik dizelidir. Üstün kalite ve yüksek performans sağlar. Düşük tüketim ile daha fazla kilometre yaptırır. Motoru temizler, ömrü uzatır.

Aygaz - Mogaz: LPG'li  aracınıza ekstra performans sağlayan üründür.

Özellikleri: Üstün kalite ve yüksek performans sağlar, Düşük tüketim ile daha fazla kilometre yaptırır. Çevreyi korur.  Kullanılmaya başlanılan ilk günden itibaren daha az yakıt ile daha çok km yapılmasını da sağlar.