<< Kurumsal Satış  >>

 

 
       
 
 

Akaryakıt ürünlerini, benzin istasyonlarından karşılamayan profesyonel şirket ve kuruluşların, akaryakıt ihtiyaçlarını temin etmekteyiz.

a- Akaryakıt ürünlerini petrol istasyonlarından karşılayamayan profesyonel şirket,şahıs ve kurumlar için akaryakıt ve madeni yağ çeşitlerini temin ve tedarik etmekteyiz.

b- Asmar petrol petrol ürünlerini adrese teslim özel ticari şartlar ile sınırsız müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetine etmektedir.

c- Asmar petrol rafineden tüketiciye misyonuyla direk aracılık hizmetleri ile daha hesaplı ve garantili petrol ürünleri tedarik etmektedir.

d- Profesyonel şirket,şahıs ve kurumların talebi doğrultusunda adreslerine diledikleri kapasitede TSE standartlarına uygun yeraltı yer üstü veya mobil tanklar ve gelişmiş teknolojik pompa ve sayaçların kurulumunu yaptırır. söz konusu hizmetlerden dolayı herhangi bir ücret talep etmez. (Sözleşmeli Müşterilerine)

e- Petrol sahamızdan devamlı olarak araçlarına yakıt almak istiyen filo müşterilerimize uygun fiyat ve esnek ticari koşullarıyla siz değerli müşterilerin hizmetindeyiz.